Speedball to sportowa wersja powszechnie już znanego paintballa. Sport ten powstał na drodze poszukiwania bardziej dynamicznych rozgrywek gdzie nie ma mowy o ukrywaniu się w leśnej gęstwinie.

 Z reguły rozgrywki speedballowe rozgrywają się na polu o wielkości 25x50 metrów, otoczonym specjalną siatką której zadaniem jest zatrzymywanie kulek w obrębie pola. Uczestnicy chowają się za dmuchanymi przeszkodami o różnych kształtach i wielkościach, wykorzystując ukształtowanie terenu na swoją korzyść.

 Oferujemy profesjonalne pole speedballowe, składające się z 25 dmuchanych przeszkód, nowych, sprowadzonych z USA!. Są one odpowiednikiem drzew z paintballa leśnego. Zaletą wykorzystania dmuchanych przeszkód jest między innymi fakt, że:
* pozwalają na tworzenie różnorodnych konfiguracji nawet w tym samym miejscu,
* pole speedballowe może być rozstawione na dowolnym, w miarę płaskim obszarze,
* gwarantują sprawiedliwość ukształtowania terenu - pole rozstawione jest symetrycznie, a zatem obie drużyny mają dokładnie takie same warunki terenowe.

 Teren zabezpieczony jest specjalną siatką ochronną, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo oraz możliwość oglądania rozgrywek przez kibiców
.Copyright © 2005-2009 A-Team.com.pl. All Rights Reserved.
Old Version * W fabrykach * W lesie * Sprzęt * Wypożyczalnia * Sklep